Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby

Kód: 2513071

Úplný název:

Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby (Riegger-Krause Waltraud): Váš pomocník pro zklidnení, nalezení rovnováhy a síly, doplnení energie a uzdravení

Autor a popis:

Riegger-Krause Waltraud, Computer Press, 48 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
369 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Jste přepracovaní, unavení, často vystaveni stresu? Máte zdravotní potíže a preferujete neinvazivní léčebnou metodu? Starobylé učení Jin Shin Jyutsu, znovuobjevené v Japonsku začátkem minulého století, se stane šetrným způsobem vaší samoléčby. Je založeno na proudění energie naším tělem, které je třeba jednoduchými cviky harmonizovat. Cíleným stlačováním 26 párových „bezpečnostních zámků" (bodů) na lidském těle můžete docílit zlepšení zdravotního stavu. V této jedinečné sadě naleznete 48 větších karet a knihu, díky nimž se naučíte jednoduchým, ale účinným samoléčebným postupům. Sami si můžete odstranit některé energetické bloky, zharmonizovat a posílit tělesnou energii či předejít zdravotním potížím a nemocem. Pokud nemáte žádné přesně definovatelné potíže, můžete postupně provádět hmaty na jednotlivých zámcích, a ještě více svůj organismus posílit. Na kartách jsou zobrazeny a popsány „bezpečnostní energetické zámky“, hladiny a dráhy tělesných orgánů, spolu s postupy, jak působit na jednotlivé zámky (body) tak, abyste dosáhli zklidnění, doplnění energie, nalezení rovnováhy a síly, či případného uzdravení konkrétních orgánů náležejících danému zámku. Karty vám poskytnou rychlou cestu do tajů tohoto léčebného umění, a jsou vhodné i pro pokročilé znalce této metody, protože jejich přehledný systém napomáhá prohloubení znalostí a komplexnímu pochopení. Kniha poskytuje úvod do základů Jin Shin Jyutsu, stejně jako další možnosti použití tohoto umění, poskytuje podrobný popis jednotlivých orgánových drah a naučí vás pracovat s přiloženými kartami. Tabulka s jednotlivými zdravotními potížemi vám pomůže rychle najít vhodnou kartu a způsob samoléčby.

 

Autorka Waltraud Riegger-Krause je autorizovaná odbornice pro Jin Shin Jyutsu ®, učila se u Mary Burmeister. Je lékařkou, věnuje se studiu čínské medicíny a pořádá kurzy po celém světě. JIN SHIN JYUTSU® je chráněno autorskými právy a vlastnictvím JIN SHIN JYUTSU® INC., Scottsdale, Arizon.

Nahlédnout do Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby Nahlédnout do Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jin Shin Jyutsu - umění samoléčby