Jiu Jitsu II.díl

Kód: 8896971

Úplný název:

Jiu Jitsu II.díl (Osička Josef):

Autor a popis:

Osička Josef, CAD PRESS, 268 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
212 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bc. Josef Osička, držitel 2. danu a trenér 2. třídy jiu jitsu,  má 30-leté zkušenosti v oblasti bojového umění (karate,  judo, kick box, musado mcs,  jiu jitsu).

Profesní zkušenosti v oblasti bojového umění získal u Armády ČR, kde u výsadkového praporu Brigády rychlého nasazení v Chrudimi prošel výcvikem bojového umění Musado MCS, jemuž se dále věnoval i v rámci výcviku mírových sil v Českém Krumlově a taktéž u jednotek SFOR během vojenské mise v Bosně a Hercegovině. Další profesní zkušenosti získal u útvarů Policie ČR, kde slouží od roku 1999. Jeho praktické zkušenosti získaných během služby v ozbrojených silách, doplňuje i jeho akademické vzdělání: Ostravská univerzita - obor prevence a resocializace; FTVS - Univerzita Karlova v Praze.

V roce 2008 Josef Osička za významné podpory oddílu Watashi Tachi No Jiu Jitsu Zlín založil Oddíl Jiu Jitsu Prušánky jako součást Asociace bojových a duchovních umění. Oddíl byl zaměřen i na výuku sebeobrany. V současné době oddíl funguje jako Soukromá škola bojového umění Prušánky a je taktéž součástí Českého svazu Judo. Dále škola spolupracuje s Budocentrem Letovice a Soukromou školou bojových sportů Břeclav.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jiu Jitsu II.díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jiu Jitsu II.díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jiu Jitsu II.díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jiu Jitsu II.díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jiu Jitsu II.díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Jiu Jitsu II.díl