Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše

Kód: 8741336

Úplný název:

Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše (Blechová Zdenka): Životní vibrace, rocní vibrace, cíl duše

Autor a popis:

Blechová Zdenka, Zdenka Blechová, 372 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
343 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 30.9.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha se může stát vaší životní knihou. Můžete se k ní vracet neustále a vždy v ní najdete nové a nové poznání. Obsahuje poselství na česká, slovenská a zahraniční jména. Už, když se narodíme, jsme součástí všeho a vše je v nás. Máme mnoho možností pro svůj život, jak ho naplnit. Energie je ve všem i v nás, vše je součástí velkého plánu Vesmíru plného různých energetických pásem. Tak, jak sílíte, tak jsou vám z Vesmíru dodávána jednotlivá pásma energií a vy se díky nim cítíte silnější a samostatnější. I vy jako duše jste si vybrali rodiče, které si přitáhla vaše energie. Vaše energie se potřebuje učit prostřednictvím energie vašich rodičů. Máte něco společného, čeho se chcete vzájemně zbavit, něco, čeho se chcete oprostit, a to je karma. A něco, co si chcete vzájemně předat k obohacení, ale také k poučení, a to je učení. Vzájemně se učíte pochopit a porozumět otázkám života a skrze ně sílit na těle, na duchu i na mysli. Každý rok na den vašeho svátku si můžete knihu otevřít s otázkou: Co bude pro mě důležité v tomto roce řešit? A stránka napravo, kde otevřete, vám řekne, na co je třeba se zaměřit v následujícím roce od svátku do dalšího svátku. Součástí poselství je i mantra, kterou si můžete říkat 3 x za sebou denně po dobu 3 měsíců nepřetržitě a ona vám bude pomáhat v novém nasměrování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Jména - Životní vibrace, roční vibrace, cíl duše