Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku)

Kód: 2570721

Úplný název:

Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku) (Rothfuss Patrick): Kronika Královraha, Den první

Autor a popis:

Rothfuss Patrick, Triton, 646 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
349 Kč (498 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jmenuji se Kvothe. Unášel jsem spícím mohylovým králům ukradené princezny. Spálil jsem město Trebon. Strávil jsem noc s Felurian a odešel živý a při smyslech. Byl jsem vyloučen z Univerzity ve věku mladším, než na ni lidé obvykle vstupují. Mluvil jsem s bohy, miloval ženy a skládal písně, při kterých minstrelové vzlykali. Možná jste o mně slyšeli.Tak začíná Kvothův příběh - od jeho dětství strávené ve skupině potulných herců, přes léta prožitá jako polodivoký sirotek na ulicích zločinem prolezlého města až po drzý a nepřehlédnutelný vstup do obtížného a nebezpečného studia magie na slavné Univerzitě. Na samém počátku však Kvotha potkáváme již jako zkušeného mága, zručného zloděje, suverénního muzikanta a neblaze proslulého vraha.Ale ve Jménu větru se toho o něm skrývá mnohem víc, vždyť jde o pravdivé zobrazení událostí skrývajících se za legendou o Kvothovi Královrahovi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku) (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Jméno větru - Kronika Královraha 1 (2 díly v jednom svazku)