Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma

Kód: 7489285

Úplný název:

Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma (kol.): Ucebnice + poslech mp3

Autor a popis:

Fraus, 48 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
180 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice Job Matters je určena učňům a studentům vzdělávacích zařízení příslušného zaměření, kteří se připravují na profesi v uvedených oborech, ale také řemeslníkům používajících profesní angličtinu.

Nadstavbový kurz určený zejména pro výuku na středních odborných učilištích připravujících profesionály v různých stavebních oborech.

Mohou jej však také využít provozní zaměstnanci a nižší management stavebních firem a podniků vyrábějících stavební materiály a další produkty stavebního průmyslu.

Učebnice obsahuje 20 strukturovaných lekcí. Tematicky rozebírá jednotlivé kroky při výstavbě domu. Od přípravy stavby v kapitolách The building site plan či Construction drawing se student/ka dostane až k dílčím stavebním činnostem např. v kapitole Rendering a wall nebo Roofing.

Velmi užitečným oddílem učebnice je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Další součástí jsou mp3 zdarma ke stažení s nahrávkami rozhovorů a textů na www.ucebnice.fraus. V neposlední řadě je třeba zmínit elektronickou příručku učitele, která je zde umístěna v materiálech ke stažení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Job Matters - Construction - učebnice + mp3 ke stažení zdarma