Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha

Kód: 7336148

Úplný název:

Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha (Hirschi Gertrud): Mudry a orgáové zóny cvicení pro telo i ducha

Autor a popis:

Hirschi Gertrud, Fontána, 208 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Ve druhém pokračování své úspěšné velké knihy o mudrách se autorka opět zaměřuje na ty prstové pozice, které reagují na každodenní potřeby současného člověka v jeho běžných životních situacích, v nichž je konfrontován stresem v zaměstnání, problémy ve vztazích či otázkou o smyslu života. Mezi 64 mudrami uvedenými v této knize naleznete například mudru uvonění, která vám pomůže překonat trápení s láskou, mudra vykročení je zase užitečná k nabytí sebejistoty, mudra buď v pohodě vás obrní proti strachu, mudra pamatování vám posílí paměť a ochranná mudra vás v klidu provede rozbouřeným davem či napětím na pracovišti. Srdečným a citlivým způsobem vás autorka dovede až k poznání, že své životní problémy a role můžete díky správnému vnitřnímu přístupu zvládat velmi elegantně. Její návody představují jednoduchou a účinnou metodu, jak si můžeme pomoci sami, aniž bychom zbytečně plýtvali drahocennou energií.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jóga prstů 2 - Mudry a orgánové zóny, cvičení pro tělo i ducha