Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení

Kód: 9051401

Úplný název:

Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení (Luhanová Hanka): Brožura + karty

Autor a popis:

Luhanová Hanka, Lali jóga, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (315 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Po velkém úspěchu Jógových karet I pokračuje projekt Lali jóga (www.jogasdetmi.cz) populární cvičitelky hravé jógy Hanky Luhanové zcela originálním způsobem, a sice krásnými celobarevnými kartami s abecedou. Jednotlivá písmenka jsou prezentována roztomilými a veselými obrázky zvířátek či věcí, která začínají daným písmenem nejen v češtině, ale také v angličtině. Díky tomu je možné tuto abecedu použít jako pomůcku ve výuce češtiny i angličtiny. Jejím základním posláním je ale hravou formou přiblížit některé jógové cviky dětem, ovšem také hravějším dospělým. Karty je možné používat jako pexeso nebo na různé jógové hry. Podrobná brožurka, která je součástí kompletu karet, obsahuje návod ke cvičení. Ke každé kartě jsou navíc doplněny zajímavosti k daném zvířátku či objektu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jógová abeceda - Hravé cviky ve tvaru písmen s popisem cvičení