Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple

Kód: 8767208

Úplný název:

Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple (Kahney Leander):

Autor a popis:

Kahney Leander, Zoner Press, 292 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
332 Kč (469 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Fenoménu Apple se publicista Leander Kahney věnuje přes deset let. Napsal tři knížky, včetně Cult of Mac. V knize Jony Ive – génius stojící za nejlepšími produkty Apple se zaměřil na viceprezidenta Apple pro průmyslový design a blízkého přítele Steva Jobse, vývojáře, který sehrál klíčovou roli při vzniku úspěšných produktů Apple posledních let. MacBook, iPad, iPhone a další – jejich jednoduchý a uživatelsky přívětivý design pochází právě z jeho hlavy.

Tichý a uzavřený génius, který pracuje 70 hodin týdně

Říká se, že jestliže byl Steve Jobs tělem Apple, je Jony Ive jeho duší. Na veřejnosti tichý a nenápadný muž patří k nejoriginálnějším průmyslovým designérům současnosti. Kancelář, kde tráví 70 hodin týdně, je obestřena tajemstvím, přístup dovnitř má jen pár vyvolených. Skrývat přitom není co – stůl, lampa, židle. Víc Ive k práci nepotřebuje.

Iveho cesta mezi špičky průmyslového designu začala na počátku devadesátých let. Krátce poté, v roce 1999, pak byl v žebříčku MIT Technology Review TR100 zařazen mezi 100 nejvýznamnějších inovátorů na světě do 35 let, v roce 2008 jej Daily Telegraph označila za nejvlivnějšího Brita ve Spojených státech a roku 2012 jej britská královna pasovala na rytíře.

Naučte se vidět věci jako Ive

Jony Ive patří k nejinspirativnějším osobnostem současnosti. Čtenářům jej představuje biografie Leandera Kahneye. Navrhnout nový Mac vás sice nenaučí, vidět věci jinak ale ano.

Nahlédnout do Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple Nahlédnout do Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Jony Ive – Génius stojící za nejlepšími produkty Apple