Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou

Kód: 9037860

Úplný název:

Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou (kol.):

Autor a popis:

Kühn Zdeněk a kolektiv, Auditorium, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
 

Skupina expertů z právnických fakult, Ústavního soudu, Nejvyššího soudu, Nejvyššího správního soudu a Vrchního soudu uvádí na trh publikaci, jejímž cílem je usnadnit orientaci v teoretických i praktických otázkách soudního rozhodování. Cílem autorů je seznámit čtenáře s rolí, využitím, vývojem a zejména procesem vzniku judikatury v různých právních systémech s důrazem na Českou republiku. Kniha tak pojednává o nejvýznamnějších aspektech soudního rozhodování, zejména pak o procesu samotného rozhodování soudcem, stejně jako o dopadech judikatury na formování práva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Judikatura a právní argumentace - Teoretické a praktické aspekty práce s judikaturou