K porodu bez obav

Kód: 7366114

Úplný název:

K porodu bez obav (Čermáková Blanka):

Autor a popis:

Čermáková Blanka, Era group, 144 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
113 Kč (155 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příchod nového človíčka na svět je bezpochyby nádherný okamžik. Někdy však těhotenství a blížící se porod – jakkoli jsou pro život ženy přirozené – mohou v nastávající mamince vyvolat nejistotu a obavy. Dokážu vše, co se ode mě očekává? Zvládnu porodní bolesti? Budu vědět, co mám dělat?
Autorka, zkušená porodní asistentka, vás může podobných obav zbavit. Společně projdete fyzickými a psychickými změnami provázejícími vaše těhotenství. Prozradí, co vás čeká v těhotenské poradně a co se skrývá za pojmy a zkratkami v těhotenské průkazce. Doporučí vhodné cviky a jejich sestavy, které vám období očekávání i porod sám pomohou usnadnit. Osvojíte si účinné relaxační a dechové techniky.
Projdete si jednotlivými porodními dobami a autorka vám vyloží svůj názor na výhody i nevýhody jednotlivých způsobů porodů. Pomůže vám také připravit se na další změny – v období šestinedělí.
Tato kniha vám zkrátka poradí, co můžete sama udělat pro to, aby příchod vašeho děťátka na svět byl co nejsnadnější. Po jejím přečtení se porodu přestanete bát. Začnete se těšit…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit K porodu bez obav do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s K porodu bez obav.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení K porodu bez obav (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na K porodu bez obav bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S K porodu bez obav doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti