Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v

Kód: 2061295

Úplný název:

Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v (Walter John):

Autor a popis:

Walter John, NAŠE VOJSKO, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha obsahuje historii vzniku a zdokonalování automatů Kalašnikov od roku 1945 do současnosti, takticko-technické charakteristiky 157 modelů a modifikací ručních palních zbraní, informace o konstrukcích vzniklých na základě AK-47, AKM a AK-74 v 74 státech celého světa a 4 podrobná schémata objasňující princip funkce a charakteristické zvláštnosti automatů Kalašnikov a modelů zkonstruovaných na jejich základě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice - 2. v