Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem

Kód: 8767804

Úplný název:

Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem (Trnková Klára):

Autor a popis:

Trnková Klára, STUDIO Trnka s .r.o., 156 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Lunární 60 stran, 15 x 30 cm, kroužková Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2016 je sestaven nejen ze zkušeností a praktik našich předků, ale s ohledem na právě probíhající období. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen k jednotlivým ročním obdobím, ale navíc se váže i k jednotlivým svátkům a významným dnům. Podle lunárního kalendáře můžete pečovat o své tělo a starat se o svoje zdraví. Vhodné dny k rozhodování a plánování důležitých věcí a dny pro jejich realizaci vám pomohou udržet domácí klid a pohodu. Budete-li se věnovat své zahrádce s ohledem na Měsíc a roční období, bude vám vzkvétat. Můžete zkusit i držet vhodnou dietu a hubnout podle Měsíce. Rady na každý den, vycházející z moudrosti našich předků, jsou tedy sestaveny promyšleně tak, aby jejich využití mělo praktický smysl a byl skutečným průvodcem a pomocníkem po celý rok. Recepty z babiččiny zahrádky 72 stran, 12 x 23 cm, vázaná Knížka Recepty z babiččiny zahrádky je sestavena z osvědčených receptů s použitím zeleniny, ovoce a bylinek, ideálně vlastních výpěstků, protože ty chutnají nejlépe. Recepty jsou rozděleny podle druhů zeleniny, takže každé období zralosti je možné využít co nejefektivněji. Nejzdravější je ta zelenina a plody, které vyrostou a dozrají v blízkém okolí v přirozených podmínkách a neputují tedy nezralé přes polovinu světa. Se zařazením zdravějšího jídelníčku můžeme také docílit lepších výsledků při snaze o snížení váhy. Devátý rok s Měsícem 24 stran, 16 x 23 cm, brožovaná V knize Devátý rok s Měsícem najdete praktické rady, jak se postarat o svou zahradu v souladu s lunárními cykly a roční období. Při správné péči bude vaše zahrádka vzkvétat a odmění vás bujnými květy a hojnou úrodou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Kalendář 2016 - Lunární + Recepty z babiččiny zahrádky + Devátý rok s Měsícem