Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami!

Kód: 2561179

Úplný název:

Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami! (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 10 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kam poletíš, helikoptéro? S touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou ji můžete sledovat na jejím záchranářském letu: nad pobřežím a lidmi na pláži při hledání ztracených chlapců, nad horami a vrcholky stromu při záchraně zraněné lyžařky, nad mořem a ropnou plošinou při vyzvedávání zraněného člověka a nad silnicí a parkem až po přistání na nemocničním heliportu - stačí jen helikoptéru natáhnout, položit a pustit ji na některou ze čtyř vyznačených drah!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami! .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro nejmenší

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Knihy pro nejmenší / Kam poletíš, helikoptéro? - Kniha s natahovací hračkou a 4 drahami!