Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko?

Kód: 2660531

Úplný název:

Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? (Šenkyřík Jan, Mrázková Eva): Slova významem nadrazená, podrazená a souradná; souznacná, mnohoznacná a protikladná; slova citove zabarvená

Autor a popis:

Eva Mrázková, Jan Šenkyřík, EDIKA, 80 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
125 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Slova významem nadřazená, podřazená a souřadná Slova souznačná, mnohoznačná a protikladná Slova citově zabarvená Zábavná cvičebnice volně navazuje na úspěšné publikace Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině a Smělá pěnkava zběsile pěla bělostnému měsíci. Cvičení v ní obsažená jsou vhodná pro práci žáků 1. stupně ZŠ ve škole i doma, lze je doporučit také k prázdninovému opakování. Děti knihou provázejí dva spolužáci: Tereza a Tomáš. Na svých cestách a při slovních přestřelkách narážejí na řešení úkolů souvisejících s látkou, kterou probírají v hodinách českého jazyka. Společně se učí rozlišovat slova významem nadřazená, podřazená a souřadná, zamyslí se nad slovy souznačnými, mnohoznačnými a jednoznačnými a připomenou si slova citově zabarvená. Děti si však společně s Terezou a Tomášem procvičí také jiné důležité schopnosti a dovednosti, mezi něž patří: rozšiřování slovní zásoby a tříbení jazykového citu. Různé typy cvičení jsou zpestřeny veselými ilustracemi. Za každým probraným tématem následuje klíč ke správnému řešení. V závěru děti navštíví velkou zahradní slavnost a při okukování laskomin a narozeninových dárků se zamyslí nad všemi tématy, která postupně v knize procvičovaly. V knize najdete:

• hravá cvičení zaměřená na:

* slova významem nadřazená, podřazená a souřadná

* slova souznačná, mnohoznačná a protikladná

* slova citově zabarvená

• klíč k řešení

• a mnoho veselých ilustrací

Nahlédnout do Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? Nahlédnout do Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko?