Kardiologie v praxi

Kód: 9048997

Úplný název:

Kardiologie v praxi (Staněk Vladimír):

Autor a popis:

Staněk Vladimír, Axonite, 376 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
430 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha ve stručnosti probírá celou problematiku kardiologie – od anatomie, fyziologie a vyšetřovacích metod až po speciální kapitoly, které pojednávají o jednotlivých srdečních chorobách. Závěrečná kapitola je věnována stručnému přehledu kardiovaskulární farmakoterapie. Strukturu, zaměření a pojetí knihy objasňuje autor takto: „Téměř čtvrtstoletí jsem sedával u atestačních zkoušek z kardiologie. Kromě toho, že jsem se hodně poučil, jsem také pozoroval, jak často i zkušeným chybí teoretické základy a unikají základní principy. Principy jsou základem každé odbornosti, jsou pevnou půdou, po které se pohybujeme. Proto bylo mou snahou v této knize upozorňovat spíše na principy nežli na detaily nebo na nové teorie a poznatky, které nemusí přežít její vydání.“
Kniha je určena pro praktické lékaře a internisty, ale i pro studenty a pro první orientaci lékařům, kteří se chtějí specializovat v kardiologii. Zajímavé postřehy dozajista přinese i lékařům, kteří se kardiologii věnují profesionálně.
Monografie o rozsahu 376 stran s přibližně 140 vyobrazeními a množstvím přehledných tabulek, která je členěna do 25 kapitol.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kardiologie v praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kardiologie v praxi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kardiologie v praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kardiologie v praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kardiologie v praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví