Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie

Kód: 7370311

Úplný název:

Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie (Cavendish Lucy, Fenech Selina): Magická poselství lécení, lásky a fantazie

Autor a popis:

Cavendish Lucy, Synergie, 208 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
257 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Mořské panny jsou bytosti, které nám ukazují, jak více milovat sebe samé a jak si lépe porozumět. Učí nás, jak můžeme oslavit naši smyslnost. Váží si ženskosti, jásají nad naší plodností, jsou hrdé na naše touhy, naši krásu a pudovost.
Žádají nás, abychom s nimi znovu zpívaly svou píseň. Svou nezávislostí nám ukazují, jak si udržet to, kým jsme, i v našich intimních vztazích. Jejich neskrývaná krása a sexualita a jejich přirozené vábení nám připomínají, že jsme žádoucí a silné už jen tím, že jsme naživu. Tyto vykládací karty vás spojí s léčivou moudrostí a smyslností mořských panen a naučí vás, jak vnímat samu sebe jako smyslnou a silnou ženu, která se přitom nebojí dát najevo svoji zranitelnost.
Nadechněte se a ponořte se do hlubin oceánu dávné moudrosti, kde na vás tyto jedinečné bytosti čekají. Balení obsahuje 45 karet a doprovodnou příručku, ve která se dočtete, jak s vykládacími kartami pracovat, seznámíte se s podrobným významem jednotlivých karet a také se naučíte několika způsobům jejich vykládání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Karty mořských panen - Magická poselství léčení, lásky a fantazie