Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech

Kód: 7419051

Úplný název:

Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech (Kopecká Anna, Nešpor R. Zdeněk):

Autor a popis:

Kopecká Anna, Nešpor Zdeněk, SLON, 362 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
298 Kč (420 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech, kterou napsali Zdeněk R. Nešpor a Anna Kopecká, je vůbec první oborovou encyklopedií žijících osobností české sociologie, demografie, sociální antropologie, sociální ekologie, sociální filosofie, sociální psychologie, sociálních dějin, sociální geografie, sociální politiky a dalších příbuzných oborů.

Cílem díla je poskytovat informace o profesionálním i soukromém životě a díle badatelů v uvedených oborech, pomoci v orientaci studentům a dalším zájemcům o tyto obory a v neposlední řadě poskytovat informace médiím, rozhodovací sféře i širší veřejnosti. Do encyklopedie je zahrnuto 213 osobních hesel a 28 hesel institucí.

Základ publikace tvoří vlastní biogramy jednotlivých osobností, zpracované jimi samotnými na základě předloženého dotazníku. Jednotlivým autorům přitom byla ponechána naprostá volnost v tom, zda a jaké údaje o sobě uvedou. Kromě těchto autobiogramů příručka obsahuje také charakteristiky akademických pracovišť, zpracované ve většině případů vedoucími pracovníky příslušných pracovišť. Důležitými pomůckami, které by měly usnadnit orientaci zvláště ve jmenné části publikace, jsou také oborový a tematický rejstřík.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Kdo je kdo v české sociologii a příbuzných oborech