Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy

Kód: 7529255

Úplný název:

Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy (Clareová Cassandra): Významní lovci stínu a obyvatelé podsveta v reci kvetomluvy

Autor a popis:

Clareová Cassandra, Slovart, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 9.11.2016
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato nádherná kniha, doprovázená kolekcí kreseb Cassandry Jeanové, inspirovaných viktoriánskou květomluvou, představuje postavy ze sérií Nástroje smrti, Pekelné stroje, Akademie lovců stínů, Temné lsti a dalších. Jednotlivé portréty doprovázejí vybrané poznámky a dosud neznámé podrobnosti o postavách. Nepostradatelná součást knihovny každého fanouška Cassandry Clareové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kdo je kdo ve světě stínů - Významní lovci stínů a obyvatelé podsvěta v řeči květomluvy