Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví

Kód: 7252658

Úplný název:

Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví (Novotná Anna): Druhý lehko i vážný slovník prirovnání, porekadel a prísloví

Autor a popis:

Novotná Anna, Práh, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 8.10.2016
 
 
 
 
 
255 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přísloví, přirovnání a pořekadla v lehko i vážném podání pro děti, učitele i rodiče

Dalších 500 + 3 českých frazeologismů

Jako osobní slovníček, jako výtečný pomocník ve výuce českého jazyka nebo při přípravě na přijímací zkoušky. Jednoduché abecední řazení hesel, stručné vysvětlení frazeologického spojení doprovázené humornou popartovou ilustrací. Ověřeno společností Scio.

Volně navazuje na Kdo jinému jámu kopá

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví