Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa

Kód: 8719328

Úplný název:

Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa (Božák Svaťa): První ceský úcastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu sveta

Autor a popis:

Božák Svaťa, Cykloknihy s.r.o., 120 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Závod napříč Amerikou - jedna z největších zkoušek výdrže, odhodlání i psychické odolnosti, jakou člověk vůbec může dobrovolně podstoupit. Čtyři tisíce osm set kilometrů v sedle kola, skrz spalující vedra pouští, strmé výjezdy mrazivých hor, všudypřítomné nebezpečí tornád, nekonečné roviny v silném protivětru, přívalové deště a krupobití i nebezpečné sjezdy. S tím vším se závodníci musí poprat. Co je ale nejhorší, je nedostatek spánku. Závod napříč Amerikou se totiž jede dnem i nocí. Kdo spí, nevyhraje. Časový limit na dokončení celé tratě je pouhých dvanáct dní, což vychází na čtyři sta kilometrů denně. Ty počty jsou neúprosné. Kdo na závodě napříč Amerikou spí víc než hodinu denně, nemá šanci vyhrát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Kdo spí, nevyhraje - První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa