Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů

Kód: 8785207

Úplný název:

Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů (Kurková Marie): 18 skutecných prípadu

Autor a popis:

Kurková Marie, Irgona, 120 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
97 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Pražská kriminální policie se čirou náhodou dozvěděla, že z pražské Lorety má být ukradena zlatá monstrance nevyčíslitelné hodnoty. Jak zabránit drzé krádeži, při níž se zločinci chystali k teroristickému útoku? Kolik policistů bylo v pohotovosti? A podařilo se kriminalistům zabránit loupeži tisíciletí? To vše se dozvíte v povídce Případ Loreta… Co všechno se dělo, když v jednom pražském supermarketu objevili nakupující na nástěnce děsivé fotografie rozčtvrceného ženského těla? Jak najít v milionovém velkoměstě nezastavitelného vraždícího maniaka? Odpověď poskytne příběh s názvem Jack Rozparovač… A jak byste reagovali, kdyby na zadní sedadlo vašeho auta nečekaně nasedl pronásledovaný ozbrojený lupič s taškou, v níž je osm milionů korun, právě ukradených z banky? Co byste udělali, kdyby ten zloděj po několika hodinách zemřel na odlehlém místě a brašna se závratnou peněžní částkou by byla najednou jen vaše? Čtěte povídku Víkend paní účetní… V knize novinářky Marie Kurkové Kdo zabil… najdete 18 skutečných kriminálních případů, všechny zpracované do podoby čtivých příběhů o zločinech, které se staly.

Nahlédnout do Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů Nahlédnout do Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Kdo zabil...- 18 skutečných kriminálních případů