Kdo zachrání Pižďucha?

Kód: 8810418

Úplný název:

Kdo zachrání Pižďucha? (Onder Jan, Onderová Zuzana):

Autor a popis:

Onder Jan, Onderová Zuzana, KRIGL, 92 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.11.2016
 
 
 
 
 
155 Kč (222 Kč)
  / ks  
koupit
 

Knížka „Kdo zachrání Pižďucha?“ je sbírkou lehce netradičních pohádek. Není určena pouze malým čtenářům, ale všem, kteří mají rádi laskavý humor a netradiční příběhy. Pohádky vyprávějí vesele i o vážných tématech - o přátelství, odvaze, vzájemné pomoci, ale také o lenosti, závisti, přetvářce… Vtipnými a milými obrázky doplnila knížku sama autorka. Jan Onder, jak sám říká, má obrázky své maminky velmi rád. Oba dva proto věří, že knížkou udělají radost všem, kteří neztratili svoji dětskou duši.

Zuzana Onderová celý svůj profesní život pracuje s dětmi. Zájem o psychologii a dětskou duši uplatnila ve svém povolání školního psychologa. Svými vtipnými kresbičkami a veselými obrázky dělala radost nejen vlastním dětem, ale i svým kamarádům. Od malička snila o tom, že napíše knížku. Všechno by zřejmě zůstalo jen milou zálibou, kdyby jí syn Honza, nepřečetl svoji první pohádku. To pro ni bylo impulsem, aby si sen splnila. Stačilo vyndat pár kresbiček a nápadů ze šuplíku a oživit tak jejich hrdiny v podobě autorských pohádek.

Jana Ondera, tanečníka a choreografa, znají čtenáři nejen z pořadu pro děti „Taneční hrátky s Honzou Onderem“, ale také z taneční soutěže „Stardance“. Kromě jiného vede dětský taneční klub v Sokolově. S dětmi to prostě umí. Obdivuje na nich jejich bezprostřednost, fantazii a ochotu nadchnout se pro jakýkoliv bláznivý nápad. Možnost sdílet s nimi jejich dětský svět, ho přivedla na myšlenku napsat několik pohádek, které by mohly čtenáře pobavit a možná i trochu poučit.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo zachrání Pižďucha? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo zachrání Pižďucha?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo zachrání Pižďucha? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo zachrání Pižďucha? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo zachrání Pižďucha? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky