Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá

Kód: 2421884

Úplný název:

Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá (Fogle Bruce):

Autor a popis:

Fogle Bruce, Knižní klub, 160 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Praktická příručka, která s vtipem a čtivou formou seznamuje čtenáře s psím pokolením. Popisuje vývoj psa a jeho zdomácnění, schopnosti i dovednosti, které člověk využívá po staletí, a uvádí základní tipy na správnou péči. Publikace je vybavená celobarevnými fotografiemi, které ukazují psy při nejrůznějších hrách a činnostech, a autor k některým momentkám připojuje "bubliny" se slovními komentáři psích protagonistů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Kdyby váš pes mohl mluvit... - Příručka pro výcvik lidí - 2. rozšířené a přepracované vydá