Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho

Kód: 7205599

Úplný název:

Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho (Penick Harvey):

Autor a popis:

Penick Harvey, Pragma, 172 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Když hraješ golf, jsi můj přítel volně navazuje tam, kde Malá červená kniha končí. Obsahuje podobnou provázanou směsici komentářů, golfových rad a notnou dávku zdravého rozumu, která učinila Malou červenou knihu tak populární mezi golfisty všech věkových a výkonnostních kategorií. Každá stránka této i předchozí publikace je prozářena průzračným pramenem Penickovy lásky ke golfu a jeho radosti ze hry.
Penick vypráví příběh o první golfové lekci, kterou dal svému synovci. O tom řekl hráči z Houstonu, že jeho hra má pouze jedinou chybu - že jeho skóre je příliš vysoké. A jak, když mu to Penick sdělil, se hráč rozlobil a odešel. Penick dává rodičům rady, jak učit golf své děti, radí, jak se odnaučit slice pomocí baseballové techniky, a také se dělí se čtenářem o pocity radosti a pýchy, když jeho žák Tom Kite vyhrál US Open.
Vřelé, uctivé a moudré dílo Když hraješ golf, jsi můj přítel ukazuje, proč se Harvey Penick stal nejoblíbenějším a nejmilovanějším učitelem té skvělé hry zvané golf.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho