Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko

Kód: 7428239

Úplný název:

Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko (Palmová Linn): Co delat a na co nezapomenout, když se k Vám nastehuje štenátko

Autor a popis:

Palmová Linn, Plot, 186 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Co nevidět se u vás doma zabydlí štěně a vy marně hledáte odpovědi na spousty otázek, které vás v souvislosti s novým spolubydlícím napadají? Nezoufejte! Norská trenérka a chovatelka Linn Palmová sepsala vše podstatné, co musíte vědět nebo udělat, aby se u vás štěněti dobře žilo. Budete-li se řídit jejími radami, vytvoříte si s vaším pejskem harmonický vztah, bude u vás spokojený a vyroste z něj plnohodnotný člen vaší lidsko-psí smečky - a váš příslovečný „nejlepší přítel“. Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do světa: Spoustu let jsem si přála knihu o štěňatech, ale i když se takových knih vydává spousta, žádná dosud neodpovídala mým nárokům na kvalitu. Konečně je tady! Blahopřeji Linn k nádherné knize, krásné nejen na pohled, díky půvabným fotografiím, ale především kvůli konkrétním informacím a radám, novým poznatkům a novému pohledu na tuto problematiku. Pro mne to je bez diskuze kniha roku. Měla by být povinnou četbou pro všechny, kteří mají v plánu koupit si štěně. Pro budoucí i stávající majitele štěňat by měla být tato kniha první volbou mezi kynologickou literaturou. Doufám, že se u ní pobavíte a zároveň naučíte důležité a užitečné věci o svém štěněti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko