Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí

Kód: 7252359

Úplný název:

Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí (Grof Stanislav): Dobrodružství za hranicemi bežného vedomí

Autor a popis:

Grof Stanislav, Práh, 412 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Esotrerika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala. Od prvního zážitku s LSD, který dr. Grofovi poskytl záblesk kosmického vědomí, až po jeho zatím nejčerstvější dílo Holotropní dýchání, i tato kniha zkoumá fascinující pokusy v oboru astrální projekce, pozoruhodné případy synchronicity, upamatování se na vlastní porod a prenatální život, přežití vědomí po smrti a mnoho dalších témat. Při jejím čtení se nám naskýtá úchvatná možnost vypravit se za hranice běžného vědomí, která každopádně otřese základy toho, co jsme doposud považovali za realitu, a nabídne nový pohled na náš lidský potenciál.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí