Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac

Kód: 7406248

Úplný název:

Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac (kol.):

Autor a popis:

Reader´s Digest Výběr, 256 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
697 Kč (996 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Převratná kniha KDYŽ SE PAMĚŤ VYTRÁCÍ je určena všem, kdo se ve svém životě setkali nebo setkávají s diagnózou Alzheimerovy choroby či jiného typu demence, ať už jde přímo o pacienty samotné, nebo o jejich příbuzné a přátele. Cenným zdrojem informací bude kniha hlavně pro osoby, které se rozhodly pečovat o své blízké postižené demencí v domácím prostředí. Dozvíte se, co se za obávanou diagnózou skrývá i jak je možné obtíže mírnit a jaké úpravy v bytě či domě provést s ohledem na pohodlí i bezpečnost nemocného. Přečtete si, kam se obrátit, nevíte-li si s pacientem rady, a naučíte se věnovat pozornost i vlastnímu tělesnému zdraví a psychice a předcházet tak syndromu vyhoření. Významná část knihy se věnuje problematice demence z pohledu českého právního řádu a přiblíží vám institut opatrovnictví, ale i novinky, které do této oblasti vnáší nový občanský zákoník. Dozvíte se také, jak správně napsat plnou moc i jak zaznamenat přání pacienta v době, kdy je ještě schopen komunikovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Když se pamět vytrácí - Život s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence z pohledu pac