Klárka jde k paní doktorce

Kód: 9055765

Úplný název:

Klárka jde k paní doktorce (Zobačová Hana): Kniha pro snazší porozumení, s interaktivními prvky

Autor a popis:

Kendíková Jitka, Pasparta, 32 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Děti se doktora často bojí - nezřídka je to i z důvodu neznalosti nebo nepřipravenosti. Návštěvou lékaře se děti dokonce někdy straší. To ale ztěžuje situaci rodičům i pedagogům, pokud opravdu potřebují lékaře s dětmi navštívit. Přesto nebo právě proto je nutné, aby děti věděly, co je u lékaře čeká a proč tam chodí.
Kniha má malé čtenáře seznámit s tím, jak může a měla by vypadat jejich návštěva u lékaře. Vedle fotografií jednotlivých částí vyšetření kniha obsahuje i jednoduchý text o holčičce Klárce, která má rýmu, bolí ji v krku, má teplotu a potřebuje pomoc lékaře.
Text a jeho čtení je pouze jedním ze způsobů, jak s knihou pracovat. Fotografie mohou „číst“ děti i samostatně, bez návaznosti na text. Kniha je opatřena i listem obrázků v podobě karet (samolepek), které mohou sloužit jako schematický průvodce vyšetřením. Pokud to situace bude vyžadovat, lze si knihu vzít k lékaři celou, nebo použít jen karty obrázků jednotlivých výkonů. Karty je možné do knihy také vlepovat, kniha se tak pro vaše děti stane interaktivní na její podobě se budou moci samy podílet.

Použité piktogramy a jednoduchý text bez dělení slov rozvíjí schopnost dětí porozumět textu, u těch starších pak schopnost porozumět textu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klárka jde k paní doktorce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klárka jde k paní doktorce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klárka jde k paní doktorce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klárka jde k paní doktorce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klárka jde k paní doktorce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina