Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí

Kód: 7390316

Úplný název:

Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí (kol.): Prekrásné obrázky k odstranení vašich starostí

Autor a popis:

Omega, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Barevné tužky, fixy, pastelky nebo barvy - ať už si vyberete ke kreslení cokoliv, tak s umělcem, který ve vás dřímá, vytvoříte nádherný umělecký kousek. Nakopněte svou kreativitu s antistresovými omalovánkami pro dospělé. Úžasné klasické vzory s oblými a hranatými liniemi dělají z každé stránky nezapomenutelné dobrodružství. Tyto nákresy můžou sloužit jako zdroj inspirace pro vlastní tvorbu nebo dokonce i tetování. Vymalovávání je skvělý způsob relaxace a meditace. Popadněte do ruky něco, čím se dá kreslit a užijte si krásný čas s omalovánkami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Uklidňující omalovánky - Překrásné obrázky k odstranění vašich starostí