Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů

Kód: 2474402

Úplný název:

Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů (Nejedlá Marie):

Autor a popis:

Nejedlá Marie, Grada, 240 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
257 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.6.2016 dopoledne. 
 

Publikace je koncipována jako základní učebnice pro studenty ošetřovatelství, je však určena také všem sestrám v praxi. Naučí čtenáře základní techniky sběru anamnestických dat a fyzikálního vyšetření pacientů. Sestry budou schopné získat co nejvíce informací o pacientovi, sledovat změny ve zdravotním stavu, správně tyto změny dokumentovat a včas a fundovaně o nich informovat lékaře. Tyto dovednosti podporují větší samostatnost v práci sester, na kterou klade důraz současná koncepce ošetřovatelství schválená ministerstvem zdravotnictví. Autorka má bohaté zkušenosti s výukou tohoto předmětu v oboru ošetřovatelství. Text je doplněn četnými obrázky a fotografiemi.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Klinická propedeutika - Pro studenty zdravotnických oborů