Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se!

Kód: 8706734

Úplný název:

Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se! (Elliottová Mink): Aneb Rozhnevané matky a otcové, spojte se!

Autor a popis:

Elliottová Mink, RYBKA, 328 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (278 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Vtipný, bravurně napsaný román ze současnosti, v němž se najdou všichni rodiče, kteří občas (nebo spíše často) zažívají pocit, že už toho mají dost.

Novinářka Roxy, toho času na mateřské dovolené, neprožívá právě nejšťastnější období. Odstěhovali se s přítelem Jackem a jejich desetiměsíční dcerkou Joey z Londýna na venkov, nic ovšem nevychází podle plánu. V domě řádí zcela neschopní řemeslníci, místní lidé se nechovají nijak zvlášť přátelsky, Jack je skoro pořád mimo domov a Roxy je s Joey většinu času sama. Je čím dál nespokojenější a podrážděnější a mateřskou roli zvládá jen taktak. Kéž by tak měla po ruce rodiče, své staré přátele, nebo alespoň pár spřízněných duší, se kterými by se mohla o své starosti podělit! A z téhle myšlenky se vyklube nápad, který změní život nejen jí, ale i několika dalším lidem. Co takhle založit klub, kde by se podobně "postižení" mohli pravidelně scházet a načerpat nové síly? A tak se jednoho dne objeví na nástěnce na poště první pozvánka na setkání KLUBU NAS***ÝCH RODIČŮ.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se!