Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima

Kód: 2531690

Úplný název:

Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima (CBrezina Thomas):

Autor a popis:

Brezina Thomas, FRAGMENT, 256 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Staň se členem Klubu záhad! Pomocí superlupy objasni s ostatními členy strašlivé tajemství vily hraběte Gundolfa. Rohaté bytosti se žhnoucíma očima se tu plíží chodbami, tajemné zrcadlo pohlcuje obličeje, kostnaté ruce se lačně natahují po návštěvnících a tři prázdné rakve jsou již připraveny... V Klubové příloze s dalšími informacemi o případu také zjistíš, jak jsi obstál ty sám. Staň se členem Klubu záhad! Pomocí superlupy objasni s ostatními členy záhadu muže s ledovýma očima. Nikdo neví, kde se vzal a z jeho přítomnosti běhá každému mráz po zádech. Čas jakoby se zastavil. Ze hřbitova se ozývají tajemné zvuky a v domech se schovávají děsivé příšery. Podaří se záhadu objasnit? V Klubové příloze s dalšími informacemi o případu také zjistíš, jak jsi obstál ty sám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Klub záhad – Pomsta hraběte Gundolfa + Muž s ledovýma očima