Kmotr (Puzo Mario)

Kód: 2422350

Úplný název:

Kmotr (Puzo Mario) (Puzo Mario):

Autor a popis:

Puzo Mario, Knižní klub, 392 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
177 Kč (221 Kč)
  / ks  
koupit
 

Slavný román Maria Puza Kmotr se opět vrací k českému čtenáři. Když v roce 1969 vyšel v Americe poprvé, figuroval celých dvaadvacet týdnů na první příčce v seznamu bestsellerů. Znamenité, sugestivní dílo o bossovi všech bossů, jehož vliv sahal od policie až po finanční magnáty, si získalo popularitu především proto, že zachytilo klasickou mafii v konkrétní době a v místech, kde existuje dodnes.
Tajemství rodinných svazků a zločinu vyvolalo zájem velkého množství čtenářů, podpořený i filmovým zpracováním, jež s Marlonem Brandem a Al Pacinem v hlavních rolích natočil Francis Ford Coppola.
"Americká sága" newyorského podsvětí detailně odkrývající přísně dodržovaná pravidla znovu oživuje historii krvavé války klanu Corleonů proti čtyřem dalším famigliím. Don Corleone, před nímž se třesou i ti nejmocnější, drží pevně všechny nitky vedoucí ke světu pašeráků, vyděračů i hazardních hráčů, kteří si podali ruku se zločinem a zákonem krevní msty. Čelit organizované zločinnosti financované špinavými penězi z obchodu s drogami a zneužívající bankovní systém však není jednoduché. Zvláště když mafiáni jednají v duchu hesla Questa guerra e cosa Nostra - Tohle je naše věc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kmotr (Puzo Mario) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kmotr (Puzo Mario).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kmotr (Puzo Mario) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kmotr (Puzo Mario) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kmotr (Puzo Mario) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství