Knedlíček

Kód: 7390455

Úplný název:

Knedlíček (Murphy Julie):

Autor a popis:

Murphy Julie, Omega, 384 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 28.10.2016
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nový román Julie Murphyové, autorky Side Effects May Vary, osloví fanoušky Johna Greena nebo Rainbow Rowellové. Nebojácná dívka Willowdean Dickson - „Dumplin", hvězdné texaské noci, cukroví a písně Dolly Parton si získají vaše srdce.

"Dumplin" má nadváhu a nejbezpečněji se cítí doma, i když je přemlouvána svou matkou, bývalou královnou krásy, aby začala žít. Její myšlenky se ubírají jediným směrem, obléct si na sebe bikiny, tak jako její nejlepší kamarádka, krásná Ellen. Will začne pracoval v Harpy’s, místním fast foodu. Zde potká studenta Boa, bývalého skvělého atleta. Není žádným překvapením, že jí Bo přitahuje. Ale je velmi překvapena, když zjistí, že je to vzájemné.

Ale namísto, aby si užívala vztahu s Boem, Will začne o sobě pochybovat. Podnikne nejděsivější věc, kterou si můžete představit: přihlásí se do soutěže Miss Blue Bonnet Pageant a spolu s několika podobnými dívkami touží dokázat světu, že i děvčata se silnější postavou mají právo být vidět, stejně jako každá hubená holka. Tím šokuje celé Clover City – a možná nejvíc sebe sama.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Knedlíček do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Knedlíček.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Knedlíček (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Knedlíček bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Knedlíček doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ