Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání

Kód: 8654680

Úplný název:

Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání (Formáčková Marie, Kraus Jindřich):

Autor a popis:

Formáčková Marie, Kraus Jindřich,, Pragoline, 96 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Mimořádně zajímavý knižní titul, pro čtenáře všech generací, který dosud v české republice oficiálně nevyšel. Zárukou kvality je spisovatelka Marie Formáčková spolu s nakladatelem a zpěvákem Jindřichem Krausem v roli spoluautora. Malířka a ilustrátorka Alexandra Hejlová, vytvořila barevný olejový pastel k obálce knihy a celostránkové ilustrace k rukopisu knihy.
Kniha obsahuje CD s písničkami o lásce a líbání.
Obraz byl pokřtěn v únoru 2012 na její vernisáži zpěvačkou Helenou Vondráčkovou, s tím, že název knihy byl do dnešního dne před novináři a ostatními utajen!
Kniha je nabitá zajímavými a užitečnými informacemi a dokonce nechybí kapitola zajímavá hlavně pro ženy „Líbání podle zvěrokruhu“.
Jaký by asi byl život, kdybychom se nelíbali? Možná by byl jednodušší, protože polibky nám často komplikují život, ale rozhodně by byl smutnější, šedivější a těžko by nám lidem mohla bez polibků narůst ona pomyslná křídla, díky jimž se vznášíme až někam vysoko do oblak, ač ve skutečnosti neopustíme pevnou půdu pod nohama.
Polibky jsou kořením života, onou ingrediencí, která dá všedním dnům různé příchutě. Jsou kompasem, který nás spolehlivě provede našimi různými vztahy, protože zpravidla už po prvním polibku poznáme, jestli nám to s dotyčnou či dotyčným bude fungovat.
Polibky nás provázejí celý život a stojí za to trochu se nad nimi zamyslet, protože i líbání patři do oblasti umění a vyplatí se v tomto oboru se vzdělat. Ostatně, to je důvod, proč vznikla tato kniha. Líbejme se!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Kniha o líbání + CD s písničkami o lásce a líbání