Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti

Kód: 2710067

Úplný název:

Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti (Bílková Jana): 100 cvicení pro rozvoj koncentrace, kreativity, pameti a verbálních dovedností

Autor a popis:

Bílková Jana, Grada, 248 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Cvičení, která najdete v této publikaci, mají prostřednictvím tréninku jednotlivých kognitivních funkcí sloužit k rozvoji a optimalizaci celkové mentální kondice a mentálního tempa. Autorka se v rámci kognitivních funkcí cíleně zaměřuje na koncentraci, kreativitu, verbální dovednosti a zčásti i na paměť, přičemž největší prostor je věnován právě verbálním aktivitám – hříčkám a cvičením s písmeny, slovy a jazykem. Většina cvičení byla primárně připravována pro studenty univerzit třetího věku, jimž sloužila jako krátká praktická zpestření při přednáškách o psychologii. Nicméně i když nespadáte do kategorie třetího věku, kniha vám má co nabídnout. Nakonec tato cvičení často řeší i děti, partneři a vnoučata posluchačů univerzit třetího věku. Přejeme všem čtenářům dobrou zábavu a výdrž při tréninku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj koncentrace, kreativity, paměti