Kolibřík

Kód: 7491798

Úplný název:

Kolibřík (Hiekkapeltová Kati):

Autor a popis:

Hiekkapeltová Kati, Host, 380 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 20.11.2016
 
 
 
 
 
244 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Napínavý začátek nové detektivní série posílá Annu Feketeovou do ledové Arktidy, aby se zabývala palčivými problémy přistěhovalectví

Maďarka původem, Jugoslávka místem narození. Někdejší uprchlice Anna Feketeová začala svou kariéru vyšetřovatelky v severofinském přímořském městečku. Ačkoli se již zcela integrovala ve své nové domovině, cítí se jako imigrant a cizinec — a to hlavně sama pro sebe. Navíc jejím kolegou je muž ve středních letech, který se netají svou xenofobií.

Annina kariéra ještě skoro ani nezačala a už se dostala k případu, který uchvátil celou zemi. Mladou ženu kdosi z bezprostřední blízkosti zastřelil brokovnicí. V její kapse policie nalezla přívěsek zobrazující aztéckého boha. Další vražda brzy následuje. Vše naznačuje, že se bude jednat o sériového vraha. Dokáže ho Anna dostihnout, než udeří znovu?

Kromě toho Annu trápí osud kurdské dívky Bihar. Dívka kontaktuje policii, ale bojí se pomsty a odmítá spolupracovat během výslechu. Má snad strach z vlastní rodiny? Dokud Bihar nezačne mluvit, musí Anna hledat důkazy jinde.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kolibřík do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kolibřík.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kolibřík (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kolibřík bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kolibřík doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi