Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu

Kód: 2462444

Úplný název:

Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu (Jansa Petr, kol.):

Autor a popis:

Jansa Petr, Karolinum, 118 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
114 Kč (145 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Monografie zahrnuje dva dílčí pedagogické výzkumy zaměřené na komparaci názorů a postojů u vybraných skupin české populace, kdy se respondenti vyjadřují k otázkám denního režimu, životosprávy, psychosociálním funkcím pohybových aktivit a sportu. První výzkumné šetření je věnováno srovnání názorů a postojů české dospělé populace ke zmíněným tématům v roce 2000 a 2010. Prezentované výsledky ukazují na některé znepokojivé informace o trendech dospělé populace u nás, zejména zvýšení denního stresu a požívání alkoholu. Druhé výzkumné šetření se zaměřuje na důležitou populační skupinu českých pedagogů základních a středních škol a komparaci jejich názorů a postojů k životosprávě a funkci pohybových aktivit a sportu. Vztah učitelů k pohybovým aktivitám a sportu je velice pozitivní a společensky přínosný.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Komparace názorů a postojů české veřejnosti k životosprávě, pohybovým aktivitám a sportu