Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův

Kód: 8663126

Úplný název:

Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův (Smetanová Jindřiška):

Autor a popis:

Smetanová Jindřiška, Sláfka, 1 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
524 Kč (749 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V těchto čtyřech svazcích povídek Jindřišky Smetanové se skrývá především radost z dobré četby, z nostalgických návratů na kdysi idylický ostrov Kampu, kde se lidé na malé ploše uprostřed velkoměsta ještě důvěrně znali, rozuměli si a jeden druhému naslouchali...

Spisovatel Zdeněk Sirotka o tomto souboru napsal: "...Od dob Jana Nerudy nikdo nic tak půvabného o Praze a její Malé Straně nenapsal. A proto jsem přesvědčen, že se povídky Jindřišky Smetanové budou číst ještě za padesát let. "


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová klasická literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Světová literatura / Světová klasická literatura / Komplet - 4x Jindřiška Smetanová - Koncert pod platanem, Pozor, vyletí ptáček, Domovní dův