Komplet-Tolkien

Kód: 2570749

Úplný název:

Komplet-Tolkien (Tolkien J. R. R.):

Autor a popis:

Tolkien J. R. R., Argo, 2010 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 397 Kč (1 888 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tento exkluzivní dárkový box, nazvaný Komplet - Tolkien napsal známý autor John Ronald Reuel Tolkien, kterého většina lidí považuje za otce žánru moderní hrdinské fantasy. Vůbec jako první vymyslel paralelní svět: Středozemí. 

Svojí první známou knihu Hobbit napsal jen pro svoje děti. Hobbit však získal velkou popularitu i u dospělých a tak Tolkien musel napsat pokračování. Trilogie, kterou nazval Pán prstenů, uz nebyla žádná pohádka a vztahovala se spíše na ty starší čtenáře. Pán prstenů dokonce v roce 1999 získala od zákazníku internetového knihkupectví Amazon.com titul nejvýznamnější kniha tisíciletí. Další knihu, kterou můžete nalézt v dárkovém boxu je kniha Silmarillion, která nás opět provádí Středozemím a seznamuje s dalšími postavami a starobylými dějinami a legendami.

Jeho nejznámější díla, která byla také zfilmována si teď můžete dopřát i vy. Dárkový box Komplet - Tolkien obsahuje nejen Hobbita a všemi známou trilogii Pán prstenů, ale i knihu Silmarillion, která není tak známá. Bez díla Silmarillion by však příběh nebyl kompletní.

Vázaná vydání s ilustracemi vám ještě více přiblíží celé kouzlo Tolkienova světa.

Pokud se někdo z vašého okolí zajímá o Středozemi a vůbec o sci-fi, tak dárkový box Komplet - Tolkien je perfekním dárkém.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komplet-Tolkien do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komplet-Tolkien.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komplet-Tolkien (hodnotilo 6 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komplet-Tolkien bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Komplet-Tolkien doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé