Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR

Kód: 7204931

Úplný název:

Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR (Měrtlová Libuše, kol.):

Autor a popis:

Měrtlová Libuše, CERM, 162 stran, jazyk - čeština, slovenština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
133 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Efektivní fungování sektoru veřejné správy je dlouhodobě diskutovanou otázkou, kdy se poukazuje zejména na systémovou neefektivnost, neuplatňování nových přístupů v řízení organizací veřejné správy, kdy mnohdy setrvávají zavedené pracovní postupy a neefektivní procesy.
Jako příspěvek k řešení této otázky si tato publikace dovoluje předložit výsledky zkoumání v oblasti efektivnosti fungování veřejné správy na základě poznávání a hodnocení jak předpokladů pro výkon činností veřejné správy, tak i z pohledů komplexního řízení kvality procesů ve vybraných organizacích. Zkoumání bylo provedeno mezi pracovníky organizací veřejné správy a mezi klienty. Byly zjišťovány názory respondentů na jednotlivé otázky z oblasti nehmotného kapitálu organizací, a to lidského, organizačního, zákaznického, informačního, inovačního a výkonnosti pracovníků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Komplexní hodnocení kvality řízení ve vybraných organizacích veřejné správy v ČR a SR