Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji

Kód: 7207711

Úplný název:

Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji (Jenkins Charles Robert, Fredericks Jim):

Autor a popis:

Jenkins Charles Robert, Fredericks Jim, VOLVOX GLOBATOR, 189 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

V lednu roku 1965 čtyřiadvacetiletý seržant americké armády Charles Robert Jenkins opustil své stanoviště v Jižní Koreji, překročil Demilitarizovanou zónu a vzdal se severokorejským vojákům. Věřil, že se takto i za cenu uvěznění dostane zpět do Spojených států. Místo toho se ale na čtyřicet let ocitl v úplně jiném vězení - v jednom z nejbrutálnějších a nejrepresivnějších režimů, jaké svět poznal. Tento čtivý i drásavý příběh, který Jenkins (za pomoci novináře Jima Fredericka) vypráví prostým a jednoduchým jazykem, zavede čtenáře do zákulisí Severní Koreje a odhalí před ním zrůdnost tohoto režimu, ale i sílu lidského ducha.
Charles Robert Jenkins je bývalý americký voják, který v letech 1965 až 2004 pobýval v Severní Koreji. Nyní žije v Japonsku. Jim Fredericks byl vedoucím tokijské redakce časopisu Time a nyní je hlavním editorem tohoto časopisu v Londýně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Komunistou z donucení - Skutečný příběh amerického zběha v Severní Koreji