Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků

Kód: 2492044

Úplný název:

Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků (Mitchellová Karen, Mitchellová Ann):

Autor a popis:

Mitchellová Karen, Mitchellová Ann, Ikar, 200 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Chtěli jste si někdy vyrobit vlastní šperk? Kniha je kompletní ilustrovaný průvodce základy výroby šperků, určený začátečníkům. Podrobné postupy práce doplněné fotografiemi, cennými radami a rychlými odkazy jsou inspirací pro vlastní tvorbu bižuterie. Autorky vás seznámí s veškerým nářadím a materiály a ukážou vám, jak s nimi pracovat. Třicet projektů je seřazeno podle konkrétních druhů bižuterních dílů, takže s každým vyrobeným šperkem se vaše dovednosti posunou o kousek dál.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Korálky, perle, rokajly - Základní dovednosti a techniky pro zhotovení šperků z korálků