Kouřová clona

Kód: 7381039

Úplný název:

Kouřová clona (Parker Robert B.):

Autor a popis:

Parker Robert B., BB ART, 246 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
171 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Parker uvádí na scénu bostonského soukromého detektiva Sunny Randallovou a policejního náčelníka Jesse Stonea - ovšem ti dva poprvé spolupracují.
Buddy Bollen je filmový magnát, který produkuje filmy té nejnižší hollywoodské sorty. Když najme Sunny Randallovou, aby ochraňovala jeho vycházející hvězdičku a přítelkyni Erin Flintovou, Sunny je hned od začátku jasné, že popudlivá a rozmazlená kráska jí práci v nejmenším neusnadní. A když pak Erininu sestru Misty najdou v Bollenově superluxusním sídle mrtvou, neexistuje jediné vodítko, kterého by se vyšetřování její smrti mohlo zachytit.
Ale pak Sunny potká Jesseho Stonea, policejního náčelníka v městě Paradise, stát Massachusetts, který má případ oficiálně na starosti. Rázem je jasné, že Jesse a Sunny mají mnoho společného. Během společného pátrání po vrahovi se toho hodně dozvědí nejen o tom druhém, ale i o sobě samých.
Vyšetřování Mistyiny vraždy odhalí mnoho nechutností a nečekaných komplikací, skrytých za Erininých velkolepým životním stylem a úspěchy i za Buddyho podnikatelským impériem, a to včetně mafiánského vydírání a finančních podvodů. Ale ve světě, kde rozdíl mezi zlem a dobrem skoro neexistuje, může i odhalení vraha znamenat Sunnyinu prohru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouřová clona do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouřová clona.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouřová clona (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouřová clona bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouřová clona doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi