Kouzelné umění čínské masáže

Kód: 8521386

Úplný název:

Kouzelné umění čínské masáže (Shisen Liu):

Autor a popis:

Shisen Liu, Pragma, 278 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
150 Kč (188 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha je praktickým návodem k osvojení základních technik čínské masáže. S jistou dávkou citu lze již po několika měsících ovládnout základy této léčebné metody, kterou lze efektivně použít při mnoha onemocněních.
Kniha je rozdělena na tři části, v první jsou vyloženy principy čínské masáže, základní techniky a nejběžnější užívané body celého těla. Druhá, nejdelší část se zabývá léčbou nejčastějších zdravotních problémů pomocí masáže. Po krátkem úvodu jsou ke každému typu nemoci uvedeny ilustrované postupy masážních technik. Nemoc je chápána jako stav nerovnováhy organismu, který je třeba v souladu s duchem tradiční čínské medicíny regulovat. Probráno je postupně celé tělo se všemi neduhy, které v životě přicházejí, počínaje bolestí hlavy, tikem v obličeji, přes tenisový loket, vykloubení a vymknutí, bolesti nervů mezižeberních, sedacího aj., bolesti žaludku, nadýmání, průjmy, zácpy, bolesti bederní páteře, zranění kolen, výtoky, částečné ochrnutí, obvyklá zranění sportovců až po masáž před cvičením a po něm.
Závěrečná část je věnována automasáži. Je doplněna sestavou čínského bojového umění wu shu "Osm technik Jin gang", určenou jak zájemcům o čínské kung-fu, tak i lidem hledajícím vhodné tělesné cvičení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzelné umění čínské masáže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzelné umění čínské masáže.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzelné umění čínské masáže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzelné umění čínské masáže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzelné umění čínské masáže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Kouzelné umění čínské masáže