Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci

Kód: 7370301

Úplný název:

Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci (Tracy Brian): Jak získat lidi v každé situaci

Autor a popis:

Tracy Brian, Synergie, 184 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

V této knize se naučíte, jak objevit své vlastní kouzlo osobnosti a použít jej tak, aby vám pomohlo budovat osobní a obchodní vztahy, efektivněji vyjednávat a skvěle působit i ve společenském styku. Kouzlo osobnosti bylo totiž odjakživa klíčem k úspěchu.
Spoustě historických i současných osobností pomohlo k dosažení cílů, úspěchu i věhlasu. Za všechny můžeme jmenovat bývalého amerického prezidenta J. F. Kennedyho, francouzského herce J.P. Belmonda, českého herce Oldřicha Nového, či české herečky Evu Holubovou nebo Chantall Poulain. Mít kouzlo osobnosti totiž neznamená být krásný, ale mít v sobě zvláštní směs čehosi, co druhým na vás připadá neodolatelné a proto jsou rádi ve vaší společnosti, rádi s vámi jednají a spolupracují. Pomocí kouzla osobnosti dosáhnete všeho, co chcete.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Jak získat lidi v každé situaci