Kouzlo sebeuskutečnění

Kód: 2620164

Úplný název:

Kouzlo sebeuskutečnění (Jung Mathias): Harry Potter v nás

Autor a popis:

Jung Mathias, Portal, 192 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
 

Miliony dětí, mládeže i dospělých jsou po celém světě fascinovány dobrodružstvími Harryho Pottera ve světě mudlů a čarodějů.

Propadají tito všichni svodům okultismu či satanismu, jak se ozývalo z řad fundamentalistických kritiků? Pro Mathiase Junga je dílo britské autorky Rowlingové naopak mistrovským literárním dílem lidské mravnosti. Autor v knize předkládá ucelený hlubinně psychologický výklad potterovské série. Obrací se především na přemýšlivé čtenáře Harryho Pottera, pro které může být jeho kniha četbou, ze které se dozvědí více o potterovském mýtu i o sobě samých, o cestě vlastního sebeuskutečnění. Své úvahy Mathias Jung prokládá paralelami z mytologie, duchovních tradic, či myšlenkami autorů jako C. G. Jung, E. Drewermann, E. Erickson či F. M. Dostojevskij. Kniha může být ideálním dárkem pro čtenáře se zájmem o vlastní seberozvoj a pro všechny milovníky Harryho Pottera, kterým text pomůže porozumět příběhu v širších souvislostech.
Dr. Mathias Jung působí jako psychoterapeut a filozof v německém Koblenci. Je autorem řady knih, kromě jiného hlubinně psychologických výkladů Siddharty Hermana Hesseho či Malého prince Antoina de Saint-Exupéryho (v češtině vydal Portál pod názvem Malý princ v nás).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzlo sebeuskutečnění do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzlo sebeuskutečnění.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzlo sebeuskutečnění (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzlo sebeuskutečnění bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzlo sebeuskutečnění doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura