Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum

Kód: 8560886

Úplný název:

Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum (Veselská Dana):

Autor a popis:

Veselská Dana, Židovské muzeum v Praze, 116 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
85 Kč (100 Kč)
  / ks  
koupit
 

Katalog obsahuje 70 katalogových položek a je výsledkem dvouletého výzkumu muzejních pracovníku. Zahrnuje zastupné exempláře pro nejvýznamnější příklady převážně kovových dracounových krajek z muzejních sbírek. Je členěn do následujících oddílů: krajka na synagogálních textiliích, španier arbet, svatební pokrývky hlavy a oděvy. Kromě detailních barevných fotografií obsahuje také množství podvinků historických krajek ze 17. - 19. století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Krajky ze sbírek Židovského muzea v Praze/ Laces from the Collections of the Jewish Museum