Krakov - Inspirace na cesty

Kód: 7508184

Úplný název:

Krakov - Inspirace na cesty (kol.):

Autor a popis:

Lingea, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Druhé aktualizované vydání oblíbeného průvodce Krakovem. Navštivte slavná místa prodchnutá historií, vyberte si z nabídky večerní zábavy a poznejte místní kulturu. Text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Pevná, šitá vazba vydrží časté používání v terénu a díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse.

Krakov je bezesporu nejvýznamnějším kulturním a historickým městem Polska. Velkolepé sídlo polských panovníků rozkládající se na wawelském návrší uchvacovalo návštěvníky již v dobách svého založení roku 1000 n. l. Neuvěřitelně zachované Staré Město je zaneseno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zdejší muzea a galerie patří k těm nejlepším v celém Polsku a na špici pomyslného žebříčku se Krakov nachází, i co se týče klubové scény a nočního vyžití. Není tedy překvapením, že město každoročně navštíví na sedm milionů turistů.
Krakov a jeho okolí je neuvěřitelnou směsicí starého a nového světa, plnou památek na dávné tragédie i překypující bezstarostnou lehkostí dnešních dnů. Ať už sem přijedete z jakéhokoli důvodu, rozhodně si z Krakova odvezete celou řadu nezapomenutelných zážitků. Kromě knižní podoby bude průvodce k dispozici i v elektronické podobě pro čtečky i jako aplikace pro mobilní zařízení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krakov - Inspirace na cesty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krakov - Inspirace na cesty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krakov - Inspirace na cesty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krakov - Inspirace na cesty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krakov - Inspirace na cesty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Krakov - Inspirace na cesty