Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných

Kód: 2492518

Úplný název:

Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných (Boceková Myko Diann):

Autor a popis:

Boceková Myko Diann, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Vítejte v království roztomilých figurek. Ruční výroba bambulky je jednoduchá. Podle popisu zvládnete tvarovat hlavičky a tělíčka, spojovat jednotlivé díly. Z plsti, drátu a bavlnky vykouzlíte nezbytné součásti jako uši, zobáčky a nohy. Kniha nabízí 25 návrhů, na nichž se naučíte, jak dát zvířátkům nevinný, sladký, hravý nebo uličnický výraz, aby vypadala jako živá. Moderní vypracování dělá z těchto drobností jak hračky pro děti, tak nevšední dárky, ale i originální praktické doplňky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Království bambulek - 25 návrhů s postupem, jak zhotovit kouzelné hračky z jednobarevných